سفارش پروژه برای شرکتها - جامعه اكسل ايرانيان
امروز : ۶ام, مرداد ۱۳۹۶
تبلیغات
سفارش پروژه برای شرکتها

3
خدمات جامعه اکسل ایرانیان در طی سالهای گذشته تغییرات زیادی را نموده است . به عنوان مثال در ابتدا موضوع برگزاری سمینارها به عنوان یک موضوع حاشیه ای در خدمات اکسل ایران مطرح گردید . اما بعد از چند ماه این فعالیت به عنوان یکی از فعالیتهای مهم در ارائه خدمات این مجموعه قرار گرفت .
یکی از درخواستهایی که در دوره های گذشته روند افزایشی داشته است،درخواست تهیه نرم افزارهای کوچک یا بزرگ برای شرکتهای میباشد که اعضای محترم این سایت در آن فعالیت دارند . با توجه به اینکه تهیه نرم افزار با زبانهای برنامه نویسی معمولا هزینه زیاد دارد و تغییرات و پشتیبانی آن در برخی اوقات مشکلاتی را برای سازمانها در بر دارد ، لذا استفاده از نرم افزار اکسل در تهیه این نرم افزارها بسیار منطقی میباشد . در راستای این نیاز جامعه اکسل ایرانیان با تشکیل تیم تخصصی این نیاز شما عزیزان را مرتفع نموده است . شما میتوانید درخواستهای خود را از طراحی یک نرم افزار ساده جستجو تا طراحی نرم افزارهای چندگانه با قالب بانک اطلاعاتی را به آدرس زیر ،در انجمن اکسل ایران بخش سفارش پروژه اعلام نمایید :

http://exceliran.com/Orderform/Order.php

کارشناسان مسئول پس از بررسی های لازم با شما تماس گرفته و پیگیری های لازم در اسرع وقت صورت خواهد گرفت .
در طراحی این نرم افزارها سعی میگردد کاربر پسند بودن و امنیت اطلاعات در حد امکان رعایت گردد بنابراین شما میتوانید با کمترین هزینه فرایندهای زمانبر خود را مکانیزه نمایید .
جهت هرگونه پرسش میتوانید با آدرس :
info@exceliran.com
یا شماره ۰۹۱۵۵۰۱۶۰۲۹ تماس بگیرید .


اين مطلب را چطور ارزيابي ميكنيد :
0
انتشار : ۵ام آذر ۱۳۹۳
دسته بندی : اخبار
نویسنده : مدیر سایت
 نام 
 ایمیل 
 سایت  

جستجو
از اینجا شروع نمایید :
حقوق سایت برای جامعه اکسل ایرانیان محفوظ می باشد.
طراحي سايت توسط فرجاد
ويرايش و شخصي سازي توسط امين بهرآبادي و امير قاسميان
Single Sign On provided by vBSSO