نمونه بازی در اکسل (excel game) - جامعه اكسل ايرانيان
امروز : ۴ام, اردیبهشت ۱۳۹۶
تبلیغات
نمونه بازی در اکسل (excel game)
excel game

نمونه بازی در اکسل

بازی در اکسل spore cubes

برخی ار دوستان علاقه دارند ، وقت خود را بازی نمونه در اکسل سر کنند ، بازی در اکسل مطمینا نمیتواند مانند محیط طراحی شده  در اکسل باشد و لی از دو جهت برای افراد علاقمند به اکسل دارای اهمیت می باشد . اولا بازی را در محیط مورد علاقه خود میبینند  ومیتوانند با آرامش بهتری در آن بازی نمایند  . دوما به توانایی های اکسل بیشتر پی میبرند و با الگو برداری از آن میتوانند در تهیه نرم افزارهای که در آینده میخواهند بسازند بهتر استفاده نمایند و الگو برداری نمایند .

کدهای ویژوال بیسیک

نمونه از spore cubes که به عنوان بازی چیدن مربع ها در اکسل  درفایل پیوست برای شما قرار داده شده است دارای کدهای ویزوال بیسیک میباشد که با ظرافت کنار یکدیگر قرار داده شده است . با کلیک بر روی هر کدام از این گزینه های مانند start  یا stop  این کدها عمل مینمایند و بازی در اکسل شما فعال میگردد .در برخی از نرم افزارهای که به عنوان سرگرمی در اکسل تهیه شده است در واقع نرم افزار دیگری در نرم افزار فعل گردیده است مانند فایل های اکسلی که با نرم افزار فلش macromedia flash کار مینماید . ولی در این فایل فقط از کدهای ویژوال بیسیک موجود در نرم افزار اکسل استفاده گردیده است . خوشبختانه تهیه کننده این فایل تمام کدهای ویژوال بیسیک آن را باز گذاشته است و در صورتی که به یادگیری کدهای ویژوال بیسیک علاقه مند باشید شما میتوانید باز ردن کلید ترکیبی alt+f11 به محیط ویژوال بیسیک رفته و کدهای استفاده شده در آن را مشاهده نمایید .

نسخه نرم افزار اکسل

این فایل قابل استفاده بر روی نسخه های مختلف نرم افزار  قابل استفاده میباشد. از این فایل میتوانید در نسخه های   مختلف از جمله اکسل ۲۰۰۳ تا نسخه اکسل ۲۰۱۶ استفاده نمایید .

فایل پیوست


اين مطلب را چطور ارزيابي ميكنيد :
5
انتشار : ۱۸ام آذر ۱۳۹۴
دسته بندی : بازی در اکسل
نویسنده : مدیر سایت
 نام 
 ایمیل 
 سایت  

جستجو
از اینجا شروع نمایید :
حقوق سایت برای جامعه اکسل ایرانیان محفوظ می باشد.
طراحي سايت توسط فرجاد
ويرايش و شخصي سازي توسط امين بهرآبادي و امير قاسميان